10 důvodů proč milujeme Barneyho - část I.

Barney Kavárna Kočičí
Barney Kavárna Kočičí
Barney Kavárna Kočičí

Barney, zrzavá pohroma a divočák, naši kavárnu obývá už více než rok. Jako malé kotě jsme si ho přivezly z útulku Chlup Nechlup.
Ani nevíte, jak v nás hrklo, když jsme přijely k depozitu a první, co jsme viděly, bylo malé kotě s divokým pohledem, opřené o okenní tabuli a mňoukající tak hlasitě, že se maličko třásly i okna. Proboha, co si to povezeme do kavárny?

Velmi brzo se ukázalo, že přivést Barneyho do Karlína bylo snad to nejlepší rozhodnutí, co jsme vůbec udělaly. Tenhle malý divoch, který stále vypadá jako malé kotě, si vydobyl srdce všech našich zákazníků a dostal se na první příčky oblíbenosti.

Ale hlavně? My ho milujeme!

1. Je to rozený fotomodel!

Zrzavá srst, zlaté oči a pohled boha. Barney se sice většinu času tváří jako úplná trubička, ale ve chvíli, kdy na něj namíříte foťák, stává se z něj fotomodel!
Předvádí profesionální pózy jednu za druhou a před objektivem se rozhodně nestydí. I díky tomu máme všichni z Kavárny Kočičí na mobilu minimálně jednu fotku, která vypadá jak z profi zvířecího časopisu.

2. Máš špatný den? Pozoruj Barneyho a je to pryč!

Každý má občas den blbec. I my. Všechno nám padá z ruky, kazíme jedno kafe za druhým a rozbijeme i nějaký ten talíř nebo hrnek.
Pokud se ale blížíme ke stavu naštvání, stačí se kouknout na Barneyho. Tenhle zrzavý kočičák je kočičí Mr. Bean. Neustále odněkud padá, zůstává stát s otevřenou pusou, honí ostatní kočky, otvírá dveře, strká tlapky do kabelek a batohů našich zákazníků anebo zase odněkud padá. Zkrátka nejde udržet vážnou tvář, když pracujete v jedné kavárně s Barneym!

3. Sežere všechno!

Jedna nejí tyhle granule, další nežere tohle maso, … Každá kočka z Kavárny Kočičí má zkrátka nějaký „gastro nešvar“ a občas je opravdu nadlidský úkol zvládnout krmení všech.
A pak je tu Barney! Tahle zrzavá kulička nám starosti nedělá a sežere cokoliv, kdykoliv, jakkoliv … Bohužel se to občas týká i papíru a dalšího smetí, ale nikdo z nás není perfektní, že … 🙂

4. Otevřená pusinka

Pokud nás sledujete, určitě jste už viděli jednu z tisíce fotek na našem facebooku, na které je Barney s otevřenou pusou.
Stačí ho přerušit u mytí, u jídla, u hraní s ostatními, či u hraní s vámi a Barney pochoduje po kavárně s otevřenou tlamou po dalších dvacet minut. Baví tím všechny a na instagramu se objevují fotky vyděšené zrzavé kočky. Těžko se vysvětluje, že se prostě jenom zapomněl

Barney Kavárna Kočičí
Barney Kavárna Kočičí
Barney Kavárna Kočičí

5. Hate free

Každá kočka je speciální. Skořice nemá ráda ženské, Tulipán nemá rád muže a Olda nemusí děti. Barney je ale hate free. Pochoduje po Kavárně Kočičí a kamarádí se úplně s každým. Nevadí mu děti, kteří si chtějí hrát s plyšáky, ani dospělí, kteří očekávají, že se u nich uvelebí v klíně. Tenhle kočičí terapeut zkrátka každému nadělí, co zrovna potřebuje.

O autorovi:

zuzka vrbová blog kavárna kočičí

Kávoholik.