fbpx

Jak se staráme o kočičí komando:
Představujeme Pet care clinic

Naše kavárna nikdy nespí. Doslova. I když máme pro zákazníky zavřeno, stále je domovem pro 11 členů kočičího komanda. A ty vyžadují stálou pozornost a především péči. A s tou nám v tomto těžkém období pomáháte právě vy prostřednictvím našeho transparetního účtu. Právě proto vám chceme představit ty, kteří nám s péčí pomáhají. 

Skvělou kliniku Pet care clinic, která se o zdraví našeho komanda stará již přes dva roky.

Dnes bychom Vám chtěli představit spřátelenou Pet care clinic, která pečuje o naše kočičáky již dva roky. Sami se můžete podívat na video, které jsme pro Vás natočili v sobotu, kdy paní doktorka Zuzka Antalíková přišla všechny naše kočky zkontrolovat, oočkovat a také pomazlit.  Díky Zuzce jsme nemuseli naše kočičí komando nikam vozit a jak sami vidíte, vše proběhlo v naprosté pohodě. Barney byl tak nadšený, že se snažil prodrat na „očkovací“ stůl dokonce několikrát 😊. Ale smůla Barney! Jen jedna včelka pro každého.

Zkrátka veterinární klinika Pet care clinik je úžasná a můžeme ji jen všem milovníkům nejen koček doporučit.

Úžasní jste však i Vy, všichni příznivci Kavárny Kočičí Prague, kteří nám přispíváte v této těžké době na náš transparentní účet, ze kterého nyní uhradíme všech 10 očkovacích dávek  (Jeho princovská výsost si to odbyl na jaře). A že to není malá částka! Díky Vám jsme mohli očkovat všechny kočky v řádném termínu.

Ještě jednou velké díky za všechny finanční příspěvky a za konzervy, granule, podestýlku, které nám nosíte nebo posíláte. Moc si toho vážíme a těšíme se, až se budeme zase potkávat v kavárně. Snad to bude brzy.

Podívejte se na video z očkování:

Přispívat na náš transparentní účet můžete zde:

 👉Číslo našeho transparentního účtu je: 295584399/0300

👉Platby ze zahraničí IBAN CZ65 0300 0000 0002 9558 4399

Ze srdce vám děkujeme!

O autorovi:

zuzka vrbová blog kavárna kočičí

Deník Kávoholika.