Podpořte kavárnu kočičí

Bez vás to nezvládneme!

Předem děkujeme za podporu:

Číslo našeho transparentního účtu je: 295584399/0300
Platby ze zahraničí: IBAN 0300 0000 0002 9558 4399

Kavárna Kočičí Praha

Vážení zákazníci, přátelé a fanoušci Kavárny Kočičí,

mrzí nás, že jsme bohužel museli opět z nařízení vlády uzavřít naši kavárnu. Tenhle rok je pro nás opravdu náročný.

Již jarní uzavření bylo složité, zvláště poté, co jsme museli opustit prostory v Karlíně, znovu vše budovali a prostory v Michalské upravili tak, aby ve středověkém domě vznikla nejen stylová kavárna, ale i perfektní zázemí pro kočičky. Po zkušenostech z Karlína jsme věděli, co všechno opravdu potřebují, a to vše jsme jim dopřáli.

Toto první zavření jsme přes obtíže zvládali sami. Věřili jsme, že se jedná jen o přechodné období a těšili se, že se ze všeho vzpamatujeme (finančně i psychicky) až zase budeme moci otevřít.

Ale jen co se vše začalo pomalu (ale opravdu pomalu) rovnat, musíme zavřít znovu.

Nyní nás čeká další období, kdy celá naše rodina (11 koček a jídlonosiči lidského druhu) bude koukat na prázdné prostory, které jsme si tak hezky začátkem roku zrekonstruovali.

A tentokrát si nejsme jisti, že to zvládneme sami.

Naše rodina je početná. A těch nejdůležitějších 11 členů, kteří Vám každý den dělají v kavárně radost a společnost, mají opravdu velké nároky. 😊

A teď bez legrace. I při zavření máme spoustu nákladů, jejichž platbu zkrátka posunout nemůžeme a nikdy nemizí. Nejsme provoz, kde se dá zavřít, vše vypnout a čekat. Kočky v kavárně žijí, není možné a ani nechceme je vytrhovat z jejich známého prostředí.

Stále běží topení, uklízíme, pereme pelíšky, kupujeme pochutiny a krmivo, vyměňujeme podestýlky, nebo jezdíme k veterináři, očkování nepočká… A také se samozřejmě musí platit i ten nájem.

Proto jsme se i na základě výzev řady z vás rozhodli zřídit transparentní „kočičí“ účet, ze kterého bychom díky vašim příspěvkům mohli udržet domov pro naše kočičí komando.

Děkujeme za jakoukoliv podporu v této nelehké a opravdu zvláštní době.

Vaše Kavárna Kočičí Praha

Danka, Pavel, Zuzka a komando: Bára, Maggie, Olda, Tulipán, Charlie, Lizzie, Holly, Skořice, Matylda, Damián a uličník Barney

káva blog kavárna kočičí